Студентське самоврядування

 

Студентська рада факультету комп’ютерних наук – це орган студентського самоврядування, який займається захистом та представленням інтересів студентів факультету та ставить перед собою багато різних завдань. Найголовнішим для нас є забезпечення зв’язку між адміністрацією університету та учнями: студентам легше обговорювати проблеми  навчання зі студентами, і водночас ми є офіційними представниками  спільних інтересів, яких обрали шляхом голосування.

Варто зазначити, що ми приділяємо багато уваги позанавчальним заходам та розвитку соціальної активності – це сприяє зміцненню колективу на нашому факультеті. Кожен рік ми є організаторами таких заходів на нашому факультеті як «Посвята в першокурсники», «День народження факультету», «Мафія», «Таємний Санта» та багато інших.

Вирішення соціальних проблем, поширення важливої ​​інформації, висвітлення всіх заходів, що проходять, допомога студентам у розвитку їх творчого та наукового потенціалу – це все є не повним списком тих цілей, які Студентська рада ставить перед собою.

Склад студентської ради факультету комп’ютерних наук

 Голова студентської ради факультету  Заступник голови студентської ради факультету Секретар студентської ради факультету
   
Студентка 3 курсу
Email: xa12850471@student.karazin.ua
Tg: @diana_kilimnik
Студент 3 курсу
Email: xa12850493@student.karazin.ua
Tg: @dyakonov_sergey
Студентка 3 курсу
Email: xa12850312@student.karazin.ua
Tg: @colderrr