DreamSparkPremium

dsp_logoDreamSparkPremium– міжнародна програма від компанії Microsoft, призначена для викладачів, наукових співробітників і студентів ВНЗ, технікумів, коледжів, ліцеїв, навчальних та наукових лабораторій, що спеціалізуються на вивченні таких дисциплін як створення та використання інформаційних систем, обчислювальна техніка, її розробка й проектування.

Факультет комп’ютерних наук ХНУ ім. В.Н. Каразіна пройшов необхідні кваліфікаційні перевірки та вступив в програму DreamSparkPremium. В наслідок цього факультет отримав (й буде отримувати) операційні системи, серверні продукти, засоби розробки та інше програмне забезпечення Microsoft.

Доступне програмне забезпечення

Згідно програми MSDNAA для студентів та співробітників факультету комп’ютерних наук з ціллю навчання або наукових досліджень доступні продукти та послуги:

  • Visual Studio .NET та різноманітні інструменти ;
  • Операційні системи Microsoft Windows (клієнтські та серверні);
  • Сервери: SQL Server, Exchange Server, Commerce Server, BizTalk Server, Host Integration Server, Systems Management Server, Sharepoint Portal Server та деякі інші;
  • Microsoft Project Professional;
  • Microsoft Visio Professional;
  • Бібліотека MSDN Library, документація, технічні статті та зразки коду;
  • Комплекти SDK, бета-версії, нові випуски та оновлення;
  • Групи новин по технічній підтримці для викладачів.

Отримання програмного забезпечення

Для доступу до програмного забезпечення, що розповсюджується за програмою DreamSparkPremium, необхідно надруковану та заповнену реєстраційну формузалишити в ауд. 532. Після цього впродовж 2-5 днів на вказаний у формі e-mail буде вислано письмо з підтвердженням про реєстрації.

Надалі отримання програмного забезпечення відбуватися звикористанням системи e-academyLicenseManagementSystem (ELMS) (http://www-csd.univer.kharkov.ua/partners/ms/elms). Це базована на WEB-технологіях система, що спрощує розповсюдження програмного забезпечення для студентів та співробітників згідно з політикою ліцензування програми DreamSparkPremium. Обліковий запис в системі ELMS створюється водночас з реєстрацією в програмі. Інтернет адреса, логін та пароль включені в письмо о підтвердженні реєстрації.

Контакти

З усіх питань, пов’язаних з програмою DreamSpark Premium звертатися до ауд. 532:
  • Адміністратор програми: Баєв Олександр Юрійович (csd.msdnaa@gmail.com).

Корисні матеріали

Сайт програми DreamSpark Premium (http://www.dreamspark.com/)
Заява на участь в програмі (msdnaa_application_form.pdf)
Перейти до ELMS (http://www-csd.univer.kharkov.ua/partners/ms/elms)