Пройшли змагання на Кубок ФКН з міні-футболу

28/02/2010

28 лютого 2010 року в спортзалі на П’ятихатках пройшли традиційні змагання на Кубок ФКН з міні-футболу серед чоловіків.

Цього року позмагатися за Кубок зібралось шість команд першого-четвертого курсів. Третє місце посіла команда першого курсу «в білому» у складі: Боюс Влас, Безкоровайний Микола, Кравченко Віталій, Кужим Роман, Федосєєв Антон. На другому місті опинилася також команда першого курсу, але «жовто-синя» за формою: Бондар Олександр, Капустян Роман, Макухін Едуард, Овчаренко Олександр, Тимохін Сергій. Чемпіонами у запеклій боротьбі стала збірна команда другого курсу у складі: Бакало Ігор, Галич Олександр, Захаров Андрій, Степанов Олександр, Ткачук Андрій, Хоролець Сергій.Наприкінці змагань було вручено грамоти, солодкі призи і кубки. Грамоту за організацію і проведення змагань отримав другокурсник Нікулін Сергій, за чесне і сумлінне суддівство матчу  -  студент третього курсу Сокуренко Іван.

Викладач кафедри фізичного виховання і спорту університету Лихошерст Катерина Іванівна отримала грамоту за підтримку фізкультурного руху на факультеті комп’ютерних наук та активну участь у підготовці і проведенні змагань з міні-футболу на Кубок ФКН.

Грамоти отримали переможці. Найкращим нападником сезону суддівська колегія у складі Лихошерст К.І., Федоренко В.В., Сокуренко І. після довгих вагань оголосила першокурсника Бондаря Олександра. А найкращим гравцем одноголосно було визнано другокурсника Галича Олександра.

Дякуємо всім командам, що взяли участь у змаганнях. Дякуємо фіналістам за красиву і цікаву гру.  Дякуємо вболівальникам за підтримку своїх команд.