13 жовтня 2010 відбулося чергове засідання студентської навчальної ради факультету

13/10/2010
13 жовтня відбулося чергове засідання студентської навчальної ради факультету. Було обрано делегатів на конференцію студентської навчальної ради університету, а саме: студентського декана Посухов Володимира, заступника декана із загальних питань Бєлкіна В’ячеслава, заступника декана з організаційних питань Кувакіну Олександру, секретаря студентського деканату Сидоренко Володимира.

Були розглянуті плани роботи на поточний рік. Серед запланованого: у науково-навчальній сфері – відродження роботи СНТ; перенесення факультетської олімпіади з програмування на осінь; проведення додаткових предметних занять студентів старших курсів із молодшими товаришами; вирішення проблем з навчальними планами; у соціально-побутовій сфері – ремонт санвузлів між к.517 і к.519 та багато інших.

Також обговорювалася Постанова КМ України від 27 серпня 2010 року №796 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами освіти, що належать до державної і комунальної форми власності». Положення, що відображає ця постанова, одностайно не були підтримані членами студентської навчальної ради факультету.