SpinOffHack — Пост-релиз для ХНУ імені В. Н. Каразіна

8/04/2016

З п'ятниці по неділю, 25-27 березня, в трьох містах України: Києві, Львові та Харкові одночасно пройшов національний хакатон для студентів SpinOffHack.

В заході прийняли участь близько 107 студентів, 28 команда, 53 ментора та 16 членів журі, більш ніж 400 гостей.
 
У Харкові хакатон приймав ХНУ імені В. Н. Каразіна при підтримці Global Logic, MacPaw, Grammarly та багатьох інших компаній.

За три дні безперервної роботи команди студентів придумали ідею на тему Device Mesh, розробили прототип i бізнес-модель цієї ідеї та презентували результати перед ТОП менеджерами IT компаній.
Під час заходу учасникам допомагали ментори, серед яких досвідчені програмісти, маркетологи, аналітики.

Перше місце в Харкові посіла команда YADIS з системою забезпечення безпеки водіїв під час тривалих поїздок. Камера нічного бачення аналізує стан водія – якщо помічає, що останній засинає – система надає сигнал, що пробуджує водія, та направляє його в найближче місце для ночівлі.

Друге місце – Ynot з додатком для оптимізації кросфіт-тренувань з можливістю маніпулювати великою кількістю даних з тренувань та слідкувати за власним прогресом.

Третє місце – команда X-Lemma. Додаток, що розробила команда надає можливість оцінити, як покупка в інтернеті впишеться до інтер’єру дому, та самостійно створювати дизайн, враховуючи усі деталі.

Три команди-переможці отримали абонемент на місяць роботи у коворкінгу та можливість виступити на демо дні, що відбудеться 23 квітня в Дніпропетровську.

SpinOffHack – це регулярне змагання для студентів, що організується незалежною командою при підтримці ВНЗ та IT компаній України. Основна задача проекту – зробити ефективну площадку для взаємодії індустрії та освітніх закладів з метою розвити навички студентів в технологічному бізнесі.