Запрошуємо студентів Харківського Національного Університету ім. В. Н. Каразіна прийняти участь у заході SpinOffHACK, що відбудеться 25-27 березня 2016 р.

13/03/2016

SpinOffHACK

25 – 27 березня 2016 р.

для всіх студентів

Запрошуємо студентів Харківського Національного Університету ім. В. Н. Каразіна прийняти участь у заході SpinOffHACK, що відбудеться 25-27 березня 2016 р.

SpinOffHACK – це змагання, в якому команди з 3-4 учасників повинні за 48 годин запропонувати ідею на задану організаторами тему, розробити робочій прототип та зробити презентацію свого проекту. Під час змагання учасники можуть безперервно знаходитись в приміщенні університету. Організатори надають харчування та місця для відпочинку.

На Хакатоні передбачається комплексний підхід при створенні проектів, тому очікуються студенти, що навчаються не тільки на технічних факультетах.

Для допомоги учасникам на захід запрошуються ментори – розробники програмного забезпечення рівню senior, маркетологи, продуктологи, менеджери IT галузі. Остаточну оцінку проектів будуть робити журі, що складається з ТОП менеджерів та засновників IT компаній, успішних стартаперів та представників бізнес-інкубаторів.

Західпроводитьсязапідтримкою IT компанійУкраїни: Global Logic, Nix Solutions, Team International, Fabrika.space, It DEV GROUP, GrowthUP, Karazinstartups, KHacker Space, 1991 Open Data Incubator, The IT Crowd Kharkiv, Karazin Business School, SMPChallenge, Kharkov IT Cluster, Micro-B, StartUp Factory NURE,Spalahтаінші.

Дати:

25 березня 2016 р. 11.00 - початок реєстрації

27 березня 2016 р. 14:00 – презентації проектів учасників

Час: З 11.00 25 березня по 18.00 27 березня

Місце: ХНУ ім. В. Н. Каразіна, Північний корпус, колонна зала. Пл. Свободи, 6

Контакти:

Офіційний сайт:http://spinoffhack.org/

Група в ВКонтакті:https://vk.com/spinoffhack

Група в Facebook:https://www.facebook.com/spinoffhack