Протягом 16 січня – 7 лютого 2021 року Каразінський університет проводить масштабний день відкритих дверей у новому форматі – онлайн-марафон «Відкрий для себе Каразінський»
 

У межах заходу відбудеться представлення діяльності Каразінського університету, зокрема його інфраструктури, особливостей навчання, можливостей для всебічного розвитку, академічної мобільності, працевлаштування та проведення дозвілля, а також презентації освітніх програм від представників факультетів та навчально-наукових інститутів.

Також заплановані онлайн-зустрічі з ректором, відповідальним секретарем приймальної комісії, деканами та представниками всіх факультетів, директорами навчально-наукових інститутів, представниками ректорату та структурних підрозділів.

Абітурієнти отримають усю необхідну інформацію щодо програм підготовки, діяльності факультетів, навчально-наукових інститутів, особливостей вступної кампанії–2021.

 
Для участі в онлайн-марафоні передбачена реєстрація у формі:
 

Пряма трансляція заходу відбуватиметься в офіційних представництвах університету в соціальних медіа:

YouTube: https://www.youtube.com/c/KarazinUniver

Facebook: https://www.facebook.com/Karazin.University

Instagram: https://www.instagram.com/karazinuniver/

а також на офіційних веб-сайтах:

https://www.univer.kharkov.ua/

https://karazin.ua/

Під час прямої трансляції в абітурієнтів буде можливість поставити питання, які їх турбують, щодо вступу та особливостей навчання в університеті.

 
Просимо запрошувати до участі в онлайн-марафоні усіх зацікавлених осіб.
 

Перелік акредитованих та неакредитованих освітніх програм за якими здійснюється
прийом та перелік конкурсних предметів, з яких вступники мають подавати сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на основі повної загальної середньої освіти на денну та заочну форми навчання терміном 4 роки у 2021 році

 

 

Перелік спеціальностей для прийому на навчання осіб, які здобули ступінь бакалавра, для здобуття ступеня магістра у 2021 році з терміном навчання 1,5 року

*Вступні випробування для вступників до магістратури:

Для вступників, які мають диплом бакалавра відповідної спеціальності – фаховий ( письмово)   та з іноземної мови ( письмово).

Для вступників, які мають диплом бакалавра, здобутий за іншою спеціальністю –    фаховий(письмово), додатковий фаховий( письмово)  та з іноземної мови ( письмово).

Перелік спеціальностей для прийому на навчання на другий (або третій) курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) для здобуття ступеня бакалавра осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого

Перелік спеціальностей для прийому на навчання на другий (або третій) курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра за скороченим  або нормативним терміном:

Перелік конкурсних предметів та вагові коефіцієнти за всіма спеціальностями:

— Українська мова і література                       0,3

— Математика                                                    0,4

— Іноземна мова, або фізика                            0,2

— Середній бал атестата                                   0,1

Мінімальне значення кількості балів за всіма предметами — 110.

Попередня вартість навчання. Можливі зміни вартості навчання до початку 2021-2022 н.р.

Соціальне забезпечення

Гуртожиток
Факультету комп’ютерних наук надається 115 місць у гуртожитку ХНУ № 6 по вул. Ак. Вальтера, 14. Гуртожиток ФКН розташований в мальовничому, екологічно чистому районі міста — сел. П’ятихатки. Дістатися сюди можна маршрутними таксі № 296 та № 111 від ст. метро «Держпром», № 223 від ст. метро «Пушкінська» або автобусами № 36, № 151, № 157 від автостанції «Лісопарк».
 
Студенти проживають в 4-місних номерах. У гуртожитку є душові кімнати, побутова кімната з пральними машинами, спортзал.
У дворі гуртожитку — затишна бесідка, волейбольний майданчик, футбольне поле, турніки. У будівлі Інституту високих технологій, розташованого в 20 метрах від гуртожитку, студенти можуть займатися в критому спортзалі та бібліотеці.
 
Спортивне життя
Студенти мають можливість займатися фізичним вихованням на протязі всього періоду навчання в університеті. Перші 7 тижнів студенти 1-х курсів займаються легкою атлетикою. Потім кожен студент основного медичного відділення може вибрати собі фізкультурну спеціалізацію за власним бажанням. На початку кожного навчального семестру студент може перевестися в групу з іншого виду спорту. Для студентів працюють спортивні секції з таких видів спорту:
 • аeробiки;
 • атлетизму;
 • баскетболу;
 • бaдмiнтoну;
 • боксу;
 • боротьби самбо;
 • волейболу;
 • кікбоксінгу;
 • легкій атлетиці;
 • мини-футболу;
 • настільному тенісу;
 • пауерліфтінгу;
 • спортивному орієнтуванню;
 • таеквондо;
 • тенісу;
 • фехтуванню;
 • фітнесу;
 • футболу;
 • шахам.