Харківський національний університет імені Василя Назаровича Каразіна

Факультет Комп’ютерних Наук

Освіта, дослідження та кар'єра у світі сучасних технологій на факультеті комп'ютерних наук

На факультеті комп’ютерних наук відбувся тиждень кар’єри «Karazin career week»
 /  Новини / Партнерство / На факультеті комп’ютерних наук відбувся тиждень кар’єри «Karazin career week»

На факультеті комп’ютерних наук відбувся тиждень кар’єри «Karazin career week»

18 квітня 2023 року, відбулася зустріч ІТ компанії SoftServe зі студентами факультету в онлайн форматі. Темою зустрічі була «5 питань про ІТ, які мають поставити».

Спікер зустрічі В’ячеслав Лаптєв, менеджер центру розвитку талантів компанії SoftServe, розповів про очікування та реальність в ІТ, зазначивши, що багато студентів думають, що працювати в ІТ це сидіти за комп’ютером весь день. Однак, це далеко не так, та ІТ сфера передбачає розвиток комунікаційних та менеджерських навичок.Також було обговорено питання вибору професії в ІТ, що є одним з найбільш складних завдань для багатьох студентів.

Студентам була надана можливість поставити свої запитання. Спікер дав вичерпні відповіді на всі питання та зазначив, що ключовим фактором успіху в ІТ є бажання навчатися та розвиватися, а також вміння працювати в команді та вирішувати проблеми.

 

 

 

 

 

 

19 квітня 2023 року, відбулася зустріч з тренінг-менеджером компанії Sigma Software Анастасією Функендорф  зі студентами факультету в онлайн форматі. Тема виступу – “ІТ індустрія під час війни та можливості для початківців у Sigma Software”

Анастасія розповіла про компанію Sigma Software, що є успішной ІТ-компанією в Україні та займається розробкою програмного забезпечення для клієнтів зі США та Європи. Вона також наголосила на тому, що компанія завжди шукає нових талантів та стимулює їх розвиток, надаючи можливість працювати з новітніми технологіями та участі у великих проектах. Дала поради студентам, які хочуть працювати в ІТ індустрії, та наголосила на важливості вивчення англійської мови.

На зустрічі студенти задавали запитання про можливості стажування в Sigma Software, про вимоги до кандидатів, про робочий процес в компанії.

 

20 квітня 2023 року, відбулася зустріч з Project Manager у NIX Піддубним Олександром та менеджером КЦН ІТ-компанії NIX Дар’єю Бортниковою. В рамках зустрічі було розглянуто п’ять тем, пов’язаних з IT-галуззю та кар’єрними перспективами в ній.

Піддубний Олександр розповів  про те, як вища освіта пов’язана з ІТ і як її отримання може вплинути на кар’єрний ріст. Також було звернуто увагу на стан ринку в ІТ галузі, зокрема на те, які професії є найбільш затребуваними в цей час та які складності можуть виникнути у початківців.

Під час виступу спікер акцентував на тому, що самостійний розвиток та прагнення до постійного навчання є ключовими умовами успішного кар’єрного зростання в ІТ галузі. Були надані корисні поради щодо планування свого шляху в ІТ та перших кроків на шляху до успіху. Під час зустрічі студенти ставили запитання, на які отримали вичерпні відповіді.

 

 

 

 

 

 

21 квітня 2023 відбулася зустріч з Resource Development Lab Head  компанії ЕРАМ Єгором Божок . 

Єгор розповів про можливості потрапити до команди ЕРАМ. Він розповів про процес відбору кандидатів, який включає тестування, співбесіди та взаємодію з HR-консультантом. Надав корисні поради щодо заповнення профілю на LinkedIn , використання LinkedIn як інструменту для пошуку роботи, включаючи побудову своєї мережі зв’язків та пошук вакансій. Надав поради стосовно створення резюме та викладення його на різних порталах, щоб привернути увагу роботодавців. В цілому, зустріч з компанією ЕРАМ була корисною та цікавою для студентів факультету.