16 травня о 15:00 вебінар “Побудова кар’єри жінок у сфері кібербезпеки: рекомендації та поради успішних професіоналок”
 /  Партнерство / 16 травня о 15:00 вебінар “Побудова кар’єри жінок у сфері кібербезпеки: рекомендації та поради успішних професіоналок”

16 травня о 15:00 вебінар “Побудова кар’єри жінок у сфері кібербезпеки: рекомендації та поради успішних професіоналок”

Проєкт USAID “Кібербезпека критично важливої інфраструктури України” цього разу вирішив організувати вебінар для ‍ дівчат-студенток, щоб розповісти три різні історії харизматичних кібер-експерток та їх приклади кар’єрного зростання у кібербезпеці. ‍ Дівчата, запрошуємо саме вас долучитись до нашого вебінару “Побудова кар’єри жінок у сфері кібербезпеки: рекомендації та поради успішних професіоналок”, який відбудеться
16 травня о 15:00 на платформі Zoom.

Впевнені, що наші спікерки надихнуть вас відкинути свої побоювання (якщо ви стикалися із ними) та ставити амбіційні цілі на карті вашого кар’єрного шляху.
Реєструйтеся на вебінар до 16.05.2023 за посиланням:

https://form.collect.dai.com/x/rWiRQIBR

Усі зареєстровані учасники отримають електронний лист-підтвердження з програмою заходу та посиланням на вебінар напередодні самого заходу, а також усі бажаючі зможуть подивитися захід наживо на фейсбук-сторінці Проєкту.

Не пропустіть цей унікальний захід, який може змінити ваше ставлення до кар’єри у кібербезпеці та надихнути на нові звершення!

Приєднуйтесь до нас 16 травня, дізнайтесь більше про секрети успіху жінок-експерток у кібербезпеці та розвійте свої сумніви щодо кар’єри у цій перспективній та захоплюючій галузі!
Отримайте поради від провідних професіоналок та зробіть крок до свого успіху!
До зустрічі на вебінарі!